UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Seks hayatı eskiden nasıldı?

ANASAYFAKADIN & ERKEKEROTİK › Seks hayatı eskiden nasıldı?

MERAK EDİLEN

Seks hayatı eskiden nasıldı?

Smythers'in 1894 yılında yazdığı ve yıllar sonra günümüzde yeniden basılan kitabında geçmişteki seks kuralları anlatıyor
10 Kasım 2014 Pazartesi 14:14
Bugünün seks yaşamı geçmişe göre oldukça hayat dolu. Web siteleri ve kitaplar geçmişten günümüze kadarki seks yaşamını, tutkuyu ve tatmini göz önüne seriyor. Ruth Smythers'in 1894 yılında yazdığı ve yıllar sonra günümüzde yeniden basılan kitabında geçmişteki seks kuralları anlatılıyor. Buna göre eski zamanlarda seks iğrenç ve acı dolu. Çok nadir ve gönülsüzce yapılan ilk seks tecrübesinde kadınlara sadece itaat etmeleri öneriliyor.

İşte 1894'lerde seksle ilgili kadınlara verilen öneriler...
Kadın nadiren, gönülsüzce birlikte olmalı
Akıllı bir gelin haftada sadece iki kere eşiyle birlikte olabilir ve çok fazla vakit kaybetmez, sıkça seks yapmaktan uzak dururdu. Hastalık numarası, uykusuzluk ve baş ağrıları gibi mazeretler sıkça söylenirdi.
Seks 1894'lerde iğrenç olarak adlandırılıyor
Çoğu erkek tarafından eğer biraz şans verilirse baştan çıkarılmak normaldi, ancak kadınlar tarafından farklı pozisyonlar, vücudun erkek tarafından öpülmesi iğrençti.

Özgüveni olan, hassas bir koca avantajlıydı. Evlilikte unutulmaması gereken önemli bir kural vardı: Az, nadiren ve isteksizce birlikte ol. Diğer taraftan evlilikte şehvet ve ihtiras önemliydi. Bununla beraber kadınlar için toplumda kabul görülenden daha az seks yapmak önemli bir sorundu, bir kadının eşiyle ne sıklıkta birlikte olabileceğini iyi bilmesi gerekirdi. 
Akıllı bir kadın asla kocasının onu çıplak görmesine izin vermemeliydi. Aynı şekilde kadın da kocasını çıplak görmemeliydi. Çoğu kadın bu nedenle yatarken seks sırasında çıkartmayacağı pamuklu gecelik, erkek de pijama giyerdi. Böylece seks isteklerini engelleyip, gizleyebiliyorlardı. Kadın yatağa ilk önce yatıp ışığı kapattığında ve sessiz kalıyorsa erkeğin kendisine yaklaşmasını istemiyor demekti. Bu tür hareketler erkeğin cesaretini kırmak içindi. 
Seks hakkında konuşmak uygunsuzdu
Erkek kadına yaklaştığında kadın mümkün olduğu kadar çabuk uzanmalıydı. İyimser kocalar için seksüel heyecan kadar bedensel istek de önemliydi. Seks engellenemezdi, sadece karanlık çöktüğünde yapılabilirdi.

Seks hakkında konuşarak, cilve yaparak, seks hakkında hikayeler okuyarak, fotoğraflara bakılarak ve seksi tablolar çizilerek erkekler baştan çıkartılmamalıydı, bunlar sevimsiz davranışlar olarak algılanırdı.

Eğer erkek bir kadının dudaklarını öpmek için eğilirse, kadın başını usulca yana çevirmeliydi. Erkek sadece nazikçe yanaklarını öpebilirdi. Eğer bir erkek kadının elbisesini çıkartarak onu öpmeye çalışıyorsa kadın derhal kendini geri çekmeli, erkeği itmeli, yataktalarsa yataktan kalkmalıydı.

Eğer bir kadının kocası onunla şehvet uyandırıcı konuşup birlikte olmaya çalışırsa, akıllı bir kadın seks içermeyen bazı sorular sorarak konuyu değiştirmeliydi. 
Kadınlar seks sırasında nasıl davranırdı?

Kadınlar, erkekler seks sırasında abartılı davrandıklarında veya öfkelendiklerinde kesinlikle sessiz kalmalıydılar. Bu süreçte söylenmemeleri, mükemmel bir yalancı olmaları gerekebilirdi.

Erkek seksi bitirir bitirmez, akıllı bir kadın seks yerine erkeğin günlük olarak yapması gerekenlere dair konuşmalıydı.

Zeki kadınlar, seks yaşamıyla ilgili yeni yöntemleri kabul etmemeli, eşini cesaretlendirmemeli ve eşinin bu konudaki tavırlarını, isteklerini görmezden gelmeliydi.

Tartışmalar, dır dır etme, azarlama ve ufak tefek ağız dalaşı gece yatmadan bir saat önce onun cesaretini kırmak ve isteğini azaltmak için önerilirdi.

Evliliğin 10. yılında çoğu ev kadını çocukların yetişmesiyle ilgilenirdi ve kocasıyla tüm seksüel birlikteliğinin sonuçlarına ulaşmış sayılırdı. Bu dönemde kadın kocasının aşkına çocukları için ihtiyaç duyar ve sosyal baskılar nedeniyle koca evde kalırdı. 
Bugün seks için çiftlere neler öneriliyor?
Kocanızla sekse başlarken onu cesaretlendirecek ve memnun edecek şeyler yapın.
Seksi sonuna kadar coşkulu yaşayın. Seks sırasında hayatın diğer sorunlarından ya da problemlerinden konuşmayın.
Yenilik yaratın. Bazen zarif bir leydi, bazen vampir ruhlu bir kadın olun. Bazen romantik, bazen fantastik yeniliklerle seks yaşamınıza renklilik katın.
Aşk seksin bir parçasıdır; ancak dokunmak, oyunlar oynamak erkeklerin en çok hoşuna giden hareketlerdir. Bunları deneyin.
Vücudunda sevdiğiniz bölgeleri söyleyin, dokunuşlarını ve hareketlerini övün. Bu onu seks için cesaretlendirecek ve daha çok haz almasını sağlayacaktır.
Sevdiğiniz sıcak hareketleri, fantazilerinizi paylaşın. Seks yaşamınızı her seferinde farklılaştırmaya çalışın.
Seksi iç çamaşırları alın, yatak odanızın dizaynını kendinizi daha seksi hissedebileceğiniz şekilde değiştirin.
Masaj, köpük banyosu gibi sizi harekete geçirecek şeyler yapın, sekse hazır olun.
Eşiniz seks filmleri izlemeyi seviyorsa onunla birlikte izleyin, erotik hikayelerden hoşlanıyorsa birlikte okuyun.
Seks için yatak odanızın dışında farklı yerler bulun. Sadece sizin memnuniyetinize odaklanın.
Ona kendini harika hissettirecek harika erotik hikayeler anlatın.
İyi vakit geçirmek için planlar yapın. İlk kez seks yapıyormuş gibi bir ortam hazırlayarak ilişkiye girin ya da onunla ikinci bir balayına çıkın.
Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin sitesi mgdtv.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz
Kaynak:
http://www.mgdtv.com
http://kadincaturk.blogspot.com.tr
http://www.amazon.co.uk

Hiç yorum yok: