UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

SPERM VAJİNADA NE KADAR DERİNE GİDERSE HAMİLE KALINIR?

SPERM VAJİNADA NE KADAR DERİNE GİDERSE HAMİLE KALINIR?

vajina1Sperm vajinada ne kadar derine giderse hamile kalınır?
Yanıt: Çok uzağa değil! Hamilelik oluşması için semenin (meni) vajinanın derinlerine kadar ulaşması gerekmiyor.
Penis ereksiyon halindeyken dışarı çıkan semen, milyonlarca sperm hücresi içerir ve bunlar arasından sadece bir tanesi hamileliği sağlar. Semen genital organa ya da vajina ağzına girerse, semende yaşayan sperm hücreleri vajinaya doğru yüzer ve yumurtayı döller.
Ancak bu, tüm işi o üstleniyor demek değildir. Vajinanın yağlı sıvısı, spermlerin vajinanın iç kısmına doğru ilerlemesi için kaygan bir yol oluşturur.
Spermin yumurta ile çok önemli bir randevusu olduğunu ve tüm seksüel sıvıların da bu randevuyu hızlandıran bir GPS olduğunu hayal edin.
Bu bilgiler ışığında, sperm doğrudan vajinanın içine girerse hamilelik oluşma ihtimali daha yüksektir ancak bunun yanı sıra meni, dış genital organ ya da vajinal bölgeye ulaşırsa da hamilelik oluşabilir.
İşte bu nedenle eğer çocuk sahibi olmak istemiyorsanız prezervatif ya da diğer doğum kontrol yöntemlerini kullanmanız önemli, bizden söylemesi!

Kaynak:
http://bayanlarasor.com

***********************************************


***********************************************


***********************************************Hiç yorum yok: