UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Dokunmaya 'duyarlı' bölgeler

 

 ****************************************

Dokunmaya 'duyarlı' bölgeler

Cinsel hayatınızı ateşlendirmek için dokunuşlarınız da sıcacık olmalı. Onu baştan çıkaran bölgeleri biliyor musunuz?

Dudaklar

Öpme ve öpüşme, ağız ve dudak çevresinin son derece duyarlı olmasından doğmuştur. Dudaklar ve dil, en duyarlı bölgelerdendir.
Kulak

Kulak arkası ve ve kulak memesi çok duyarlı bölgelerdir.

Bir kez alışkanlık oluştuğunda kulak memeleri de salt elle dokunmaktan cinsel heyecanı doruğa yaklaştıran uyarımlar sağlar.
Klitoris

Cinsel heyecen sırasında klitoris büyür, sertleşir ve orgazm sırasında doyum noktasını oluşturabilir.


Kadında cinsel uyarılmaya yol açan en hassas bölgedir.

Bacaklar

Bacakların iç bölgeleri cinsel uyarıya karşı kesin bir tepki gösterir. İlişkiden önce, hassas bölgelerin hafif okşamalarla tahrik edilmesi gerekir.

Göğüsler

Kadınların meme uçları adeta birer klitoris görevi görür ve uyarılmaları kadına büyük haz verir. Buradaki sinir uçları vajinal uyarım sistemiyle bağlantılıdır.

Kalçalar

Erkekler bu bölgeye karşı özel bir cinsel duyarlılık gösterir.
Cinsel organ

Kasık ve çevresi oldukça hassas bölgelerdir.
Kaynak:
http://www.elmaelma.com

****************************************

 Cinsel Haz Noktaları.

 Her insanın fantazilerinin, cinsellikten aldığı zevkin farklı olması gibi uyarılma noktaları da birbirinden farklıdır. Kimileri yumuşak okşayışlardan, kimileri daha sert ve tutkulu davranışlardan, kimileri ise öpülmekten hoşlanır. Üstelik her insanın öpülmesini, okşanmasını istediği noktalar da farklı olabilir. Fakat sinir sisteminin herkeste aşağı yukarı aynı olduğu düşünülecek olursa, aslında küçük farklılıklar dışında vücudumuzun bazı bölgelerinin bu tür uyarılmalara son derece müsait olduğu görülür. İşte yukarıdan aşağıya doğru kadın ve erkeklerin erojen noktaları...

Kulak: Kadınların büyük çoğunluğu kulağın ve kulak çevresinin erojen olduğunu söylüyor. Erekler de kadınlar da özellikle seks sırasında kulaklarına fısıldanmasından, kulaklarının öpülmesinden hatta ısırılmasından hoşlanıyor. Ayrıca yine her iki cins de partnerlerinin nefesini kulaklarında hissetmenin kendilerine çok büyük haz verdiğini belirtiyorlar. Fakat işin sırrı yumuşak davranmakta. Aksi halde karşı taraf tahrik değil rahatsız oluyor.

Boyun: Sinir sistemi gelişmiş olan boyun bölgesi hem erkeklerin hem de kadınların erojen noktalarından. Bu sebeple gerek kadınlar gerekse erkekler boyunlarının öpülmesi, okşanması, yalanması ya da hafifçe ısırılmasından hoşlanıyorlar. Kadınlar boyun temasını ön sevişmenin olmazsa olmaz etaplarından biri olarak görüyor, boyunlarına yapılan temasın, hatta masajın ön sevişmenin başlangıç noktası olduğunu söylüyor. Erkekler de kadınlar gibi boyunlarına masaj yapılmasının cinsel arzuyu arttırdığı görüşünde.

Ağız: Ağız için söylenebilecek pek bir şey yok aslında. Siz öpüşmekten zevk almayan kadın ya da erkek gördünüz mü? Hayır değil mi? Fakat unutulmaması gereken bir şey daha var. Erkekler dudaklar ve öpüşme konusunda kadınlara oranla biraz daha şiddetten hoşlanıyor. Kadınlar french kiss'i ya da masumane öpücükleri tercih ederken, erkekler kadının öpüşürken dudaklarını sıkıştırmasından ya da ısırmasından zevk duyuyor.

Sırt: Kadınlar ense kökünden itibaren omurgaları boyunca partnerlerinin yavaşça aşağı kaymasından çok hoşlanıyor. Partnerlerinin ellerini, parmaklarını, dillerini ya da dudaklarını kullanarak küçük dokunuşlarla yukarıdan aşağıya inmesini tahrik edici buluyor. Aynı şey erkekler için de geçerli. Onlar da birlikte oldukları kadının göğüslerini, yüzünü, nefesini sırtında hissetmekten hoşlanıyor.

Göğüsler: Kadınların en erojen noktalarından olan göğüsler, hem kadının tahrik olup cinsel doyuma ulaşmasına yardımcı oluyor hem de onun cinsellikten ne kadar zevk aldığını gösteriyor. Hemen her erkek göğüslerin, kadının erojen noktalarından biri olduğunu bilse de bazı yanlışlar yapabiliyor. Örneğin kadınlar göğüslerinin okşanmasından çok fazla tahrik olmuyorlar. Kadınlar, erkeğin eliyle göğüslerini okşaması yerine parmakla, dudakla, dil ya da cinsel organlarıyla göğüslerine dokunmasından zevk duyduğunu söylüyor. Erkekler bu konuda kadınlar kadar görüş birliğine varabilmiş değil. Kimi erkekler kadının göğüslerini sıkması, ısırması ya da yalamasından zevk aldığını söylerken kimileri bundan nefret ediyor. İyisi mi, siz siz olun erkeğinize bu konuda ne düşündüğünü sorun!

Karın: Son derece hassas ve yumuşak bir bölge. Sevişme anında kadınlar göbek deliklerinin ellenmesinden, yalanmasından, okşanmasından tahrik olabiliyor. Erkeklere gelince... Erkekler de en az kadınlar kadar bu bölgenin kendilerini tahrik ettiğini söylüyor. Fakat erkekler bu konuda biraz daha yaratıcı. Partnerlerinin dilleri ya da dudaklarının yanı sıra saçlarının, göğüslerinin bu bölgeye temas etmesinden çok büyük haz alıyorlar. Fakat bu bölgeye dokunurken ya da okşarken, nazik davranmak gerekiyor. Aksi halde sevgilinizin canı yanabilir.

Popo: Kadınların erojen bölgelerinden biri de kalçalarıdır. Hemen hemen her kadın, popolarının okşanmasından, öpülmesinden, yoğurulmasından, hafifçe vurulmasından ve partnerlerinin parmaklarının popo çizgisi boyunca gezinmesinden hoşlanır. Fakat daha fazlasını istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı kadınlar anüslerinin ellenmesinden zevk alırken, bazıları bunu tiksindirici buluyor. Bunu deneyerek veya konuşarak çözümleyebilirsiniz.

Erkekler de popolarının okşanmasından, öpülmesinden, ısırılmasından zevk alıyor. Fakat nazik olmanız kaydıyla. Penisle anüsleri arasındaki bölge son derece duyarlı olduğundan en ufak bir darbe bile çok büyük ağrıya neden olabilir. Bazı uzmanlar kadınlarınki gibi ereklerin de G noktası olduğunu ve bunun anüsün 3-5 cm. içinde olduğunu belirtiyor. Bu varsayıma göre erkekler henüz bunu keşfetmemiş olsalar dahi, sadece bu bölgelerinin okşanmasıyla orgazm olmaları mümkün görünüyor. Fakat bazı erkekler bu konuda çok hassaslar ve böylesi dokunuşlardan nefret ediyorlar. O yüzden bu bölgelere dokunmadan önce kesinlikle onun fikrini almalısınız.

Bacaklar: Ayak bileğinden başlayın ve yavaşça yukarıya çıkın. Avuç içiniz ya da parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak baldırlarını özellikle de en erojen nokta olan baldırların iç taraflarını okşayın. Kadınların bu dokunma işlemine bayıldığını göreceksiniz. Erkekler de en az kadınlar kadar baldırlarının içinin okşanmasından tahrik oluyor.

Ayak: Yine tam olarak fikir birliğine varılamayan bir nokta. Kimi kadınlar erkeklerin ayaklarını öpmesini, parmaklarını yalayıp emmesini tahrik edici bulurken kimileri bunu çok pornografik ve ****** buluyor. Aynı şey erkekler için de geçerli. Üstelik erkeklerin büyük çoğunluğu parmaklarının okşanmasından, öpülmesinden nefret ediyor. Partnerinizin bu konudaki tutumunu değiştirmek veya değiştirmemek size kalmış. Bu konularda fazla ısrarcı olmamakta fayda var. 


Kaynak:
http://www.turkish-media.com 


 ****************************************

Erkeği Baştan Çıkaran 9 Nokta

Erkeklerin vücudunda onu baştan çıkarmak için birebir 9 farklı nokta olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktalar onu tahrik eden, hassas ve sinir uçlarına yakın noktalar. Siz de sevgilinizi baştan çıkarmak ve ilişkinize renk katmak için okumaya başlayın! Bakın bakalım erkeği baştan çıkartan dokuz nokta neredeymiş…

1. Alt dudağının dış kenarı
Erkeğin alt dudağının dış kısmı, kesinlikle çok hassas bir bölgedir. Üstelik bu ufak eğim, onu öpmeyi de oldukça eğlenceli bir hale getirir. Bu küçük kıvrımın ekstra hassas sinirlerle çevrelendiği keşfedildi. Bu yüzden bir erkeği tahrik etmek için doğru başlangıç noktasıdır.

2. Boynunun ön tarafı
Kadınlar genellikle erkeklerin boynunun yan taraflarına, kulaklarına daha çok ilgi gösterme eğilimindedirler. Fakat görünen o ki asıl nokta es geçiliyor; odaklanmanız gereken yer, adem elması…
Boynun ön tarafında tiroitten başlayarak kelebek gibi aşağı inen bölge, cinsel organlarla bağlantılı. Bu yüzden bu bölgeden alınan bir uyarı, cinsel uyarılmayı tetikliyor. 

3. Göğüs uçları
Kadınların göğüs uçlarının cinsel şehvetin kontrol merkezi olduğu bir gerçek. Fakat uzmanlar erkeklerin göğüs uçlarının, kadınlarınkinden çok daha hassas olduğunu keşfetti.
Birçok erkek için göğüs uçları kadınların es geçtikleri oldukça erojen bölgelerdir. Onlara dokunun, böylece beynine şok dalgaları gönderecek ve gördüğünüz hazza şaşıracaksınız. Farklı bir deneyim ve ekstra etki istiyorsanız, buz yiyin ve soğuk dilinizle göğüs uçlarınızı uyarın. 

4. Ayak bilekleri
Topukla ayak bileğinin arasında kalan ve yeni keşfedilen oldukça hassas bir haz noktası daha var. Bu kısımda işaret parmağının ucu genişliğindeki bu ufacık nokta, yine sinir uçlarıyla çevrelenmiş durumda.
Bu noktadan geçen sinirler, cinsel organlarla bağlantılı, bu yüzden bu noktaya dokunmak ve ufak bir baskı uygulamak erkeğin uyarılmasına ve haz duymasına neden olur.

5. Perine
Perine, erkeğin anüsü ile cinsel organları arsında kalan kısım. Birçok erkek kadının bu noktaya dokunmasından rahatsız olduğu için bu noktayı es geçer. Fakat bunların dışında, bu noktanın büyük bir orgazmik gücü olduğu biliniyor.

6. Gövdesi
Kaslarının üzerinde dolaşan elleriniz, hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak onu oldukça tatmin eder. Ellerinizi vücudunda dolaştırırken yapmanız gereken spesifik bir hareket yoktur. İç güdülerinizi dinleyin. Böylelikle küçük ateşinizi yakabilirsiniz.

7. Penisin başı
Diğer bütün haz noktalarına nazaran, bu nokta çok daha erojen ve hassas. Bunu bir buzdağı gibi düşünebilirsiniz. Ufak bir etki yaparsınız fakat tepkisi oldukça büyük olur. Fakat bu durumda doğru etkiyi vermek çok önemli.

8. Testislerin birleştiği çizgi
Bu noktayı hepiniz biliyorsunuzdur. Anlaşılan o ki, düşündüğümüzden daha çok işe yarıyormuş. Birçok kadın ve erkek bazen utangaçlıktan, bazen de o zamana kadar edindikleri tabulardan dolayı, bu noktayı es geçiyor. Fakat heyecanlı bir ilişki istiyorsanız, sizin denemeniz gerekebilir.

9. Frenulum
İsmi yabancı gelmiş olabilir, bu bölge penisin altında kalan ve çok fazla dikkat çekmeyen bir bölüm. Fakat görünen o ki, daha fazla ilgiyi hak ediyor. Uzmanlara göre birçok sinir tam bu noktada birleşiyor ve bu noktaya dokunduğunuzda bir dizi etkiyi beraberinde getiriyor.
 
Sevgilinizin haz noktalarını bulduysanız, bu bölgeleri uyarırken dikkatli olmalısınız.
• Dairesel hareketler yapın.
• Kesinlikle çok yavaş olun, bu bölgeler çok hassastır, kendinizi kaptırıp biraz sertleşirseniz can yakabilir. Bu da konsantrasyonu dağıtır.
• Hemen sekse başlar başlamaz erojen bölgede gezinmeyin! İlk zamanlar partneriniz boşalmaya çok yaklaştığı anlarda başlayın. Giderek öne çekin zamanı.
• Kesinlikle sert bir tenle yapmayın, onu zımparalıyormuş gibi olmasın. Kayganlaştırıcı veya o işlevi görebilecek kremler sürebilirsiniz. Ve tabi elleriniz de buz gibi olmasın.
 
Kaynak:

 ****************************************


Kadınlarda Dokunmaya duyarlı bölgeler

Kadınlarda Dokunmaya duyarlı bölgeler
Sinir uçlarının diğer bölgelere göre belirgin bir şekilde yoğun olması nedeniyle kadınların çoğunda genital bölgenin en duyarlı bölgesi klitoristir ve en güçlü orgazmlar bu bölgenin uyarılmasıyla ortaya çıkar.

Her kadının yapısı diğerine göre farklıdır ve kendini iyi tanıyan bir kadın dokunulduğunda kendisini en çok uyaran bölgeyi iyi tanır.

Kadınların çoğunda memeler, meme uçları, dudaklar ve vajina dokunulmaya duyarlı diğer bölgelerdir. Yine boyun bölgesinde bazı noktalar, kulak memeleri, bacakların iç yüzeyleri ve karın cildi çoğu kadın için cinsel açıdan oldukça uyarıcıdır.

Kadınların sıklıkla işitsel yönelimli olmaları nedeniyle eşleri tarafından kulaklarına fısıldanan güzel sözler de kadınları etkiler.

Kadınların dokunulmaya duyarlı bölgelerini belirlemeleri, cinsel ilişkiye hazırlık aşamasının en güzel şekilde yaşanabilmesi ve kadının cinsel ilişkiye mükemmel bir şekilde hazırlanabilmesinin sağlanabilmesi açısından önemlidir. Her duyarlı erkeğin eşinin dokunulmaktan hoşlandığı bölgeleri iyi bilmesi gerekir.

Bazı kadınların dokunulmaya duyarlı bölgeleri o kadar “hassastır” ki, kadın bu bölgeye uygulanan bir uyaranla orgazm olabilir.

G Noktası ( G Spot)

G noktası, Graefenberg adlı bilim adamı tarafından 1944 yılında tarif edilen ve vajina ön duvarının ortalarında yer alan bir bölgedir.

G noktasının varlığı veya orgazmdaki önemi bazı doktorlar tarafından reddedilmekte, bazıları ise G noktasını vajinal orgazm oluşumunun merkezi olarak kabul etmektedir.
 
Kaynak:
 http://forumhekimi.blogcu.com

  ****************************************
 http://www.blogcu.com


Hiç yorum yok: