UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

CİNSEL BİRLEŞME

Cinsel ilişki sertleşmiş penisin vajina veya anüsten içeri girmesidir.

Vajinanın içine girme

Uyarılmış bir erkekte sertleşme olabilir. Penis kan ile şişer. Gittikçe büyür, sertleşir ve yükselir.
Uyarılmış bir kadının vajinası ıslaklaşır. Bu penisin vajinaya girmesine yardımcı olur.
Kadın sadece aşağıdaki durumlarda gebe kalır:
  • erkeğin spermi kadının vajinasına ve rahmine girer ve
  • kadın ayın fertil günlerindedir.
Şu anda çocuk sahibi olma isteğiniz yoksa gebelik önleme yöntemlerinden birini kullanın.


 Cinsel ilişki sırasında kadın ve erkek. Odak noktası, penisin vajinadan içeri girmesidir. 


İçeriden görülebilen vajinanın içindeki penis detayı.


  İçeriden görülebilen vajinanın içindeki penis detayı. Sperm, penisten çıkar ve rahme girer.

 

Anüsün içine girme

Bir kadın ve bir erkek veya iki erkek anüsün içine girme yoluyla seks yapabilir.
Kadın anüsün içine girilmesiyle gebe kalamaz. Ancak yine de spermin vajinanın içine girmesinden kaçının.

Cinsel ilişkinin nedenleri

Farklı nedenlerle cinsel ilişkiye girebilirsiniz, örneğin aşağıdakilerden birini istiyorsanız:
  • Çocuk sahibi olmak (sadece vajinanın içine girilmesiyle olur);
  • Cinsel memnuniyet yaşamak;
  • Aşk ve diğer duyguları ifade etmek;
  • Cinsel yakınlık yaşamak;
  • Rahatlamak...

Çeşitlilik

Her seks yaptığınızda orgazm olmak zorunda değilsiniz. Birçok insan her zaman orgazm olmaz.

Cinsel birleşmeye çeşitli pozisyonlarda girebilirsiniz: uzanarak, oturarak, ayakta durarak veya çömelerek.
Cinsel birleşmeye ek olarak seks yapmanın başka yolları da vardır.
Partnerinizle istekleriniz ve duygularınız hakkında konuşun. Her ikiniz için de iyi seksin ne olduğuna birlikte karar verebilirsiniz.  Cinsel ilişki örnek 1: Erkek, kadının üzerine uzanır. Kadın bacaklarını açar.  Cinsel ilişki örnek 2: Kadın, elleri ve dizlerinin üzerinde durur. Erkek, kadının arkasında dizleri üzerinde durur.  Cinsel ilişki örnek 3: Erkek dikilir. Kadın, erkeğin karşısına dikilir. Erkek, kadının bacaklarından birini yukarı doğru tutar.

Cinsel ilişki örnek 4: Erkek kadının arkasında olacak şekilde, yanlamasına uzanır. 


Cinsel ilişki örnek 5:Kadın erkeğin üzerine oturur.


Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar ve HIV den korunma

Cinsel birleşme sırasında STI ve HIV kapabilirsiniz. Kendinizi ve partnerinizi korumak için prezervatif kullanabilirsiniz.

 Prezervatif

Daha fazla bilgiye ya da yardıma ihtiyacınız var mı?

 

Kaynak:

http://www.zanzu.be/tr 

*******************************************

Kaynak:

https://www.youtube.com 

 

******************************************* 

 Sağlıklı cinsellik ve Cinselliği Öğrenme

SEVİŞMEYİ ÖĞRENİYORUM

Cinsel ilişki nedir?


Erkek ve kadın, okşamalar sonucu kan hücum edince iyice şişen cinsel organlarındaki yüksek gerilimi yok etmek için bu organlarını birleştirirler. Bu, sadece sevilen bir insanla duygularını birleştirmek isteğidir. Mutluluk, karşı cinsin mutluluğunda bulunur.

Cinsel heyecanın belirli bir aşamasında organlar birtakım masaj hareketleriyle daha da uyarılır. Cinsel birleşim beyinden başlayarak gerilimin doruk noktasına ulaşınca, bunu karşı konmaz bir refleks çatışması izler: Bu orgazm anıdır. Bütün vücudunun bir süre sarsılmasıyla birlikte, erkek tohumlarını atar.

Kadının vücudunda da buna benzer sarsılmalar olduğu için, her ikisi birden maddi ve manevi zevkin doruğuna çıkarlar, her şeyi bir süre unutup, bambaşka bir dünyaya girerler. Bu orgazm hali erkekte çok çabuk yatışır, fakat kadınca devam eder ve yavaş yavaş hafifler. Bu mutluluk, gevşeme veya bitkinlik içinde, kısa zaman sonra her ikisi de derin bir uykuya dalar.

Yukarda belirtilen durum, kadın ile erkeğin birlikte orgazma ulaşmaları durumunda oluşur. Buna ulaşabilmek için ortak çaba gereklidir. Bu da ancak erkeğin ve kadının birlikte çaba göstermesi ile olanaklıdır.

Partnerinizle birbirinizi sevmeniz, onu her an arzulayacağınız anlamına gelmiyor. Bazen birbirinizi arzulama saatleriniz çatışabilir. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü bunu ayarlamanız mümkün. Nasıl mı?

Eşinizle sevişmek istediğiniz zaman, bunu ona açıkça gösterin veya ifade edin. Yaklaşımınıza olumsuz yanıt verse bile, bu tarzınızdan vazgeçmeyin ve aşk oyununu siz başlatın. Çünkü yatak odasında gurur nedeniyle hisleri gizlemek yatağınızdaki akrep gibidir ilişkiyi öldürebilir.Partnerinizin uyarıldığını hissettiğiniz anda kulağına onun sevdiği bir pozisyonu ya da fanteziyi fısıldayın.Bir başka öneri ise; önce banyo yapın ve eşinizin sevdiği kokuları sürünün, ardından onun en sevdiği iç çamaşırları giyinin ve ona yavaş yavaş fısıltılarla yaklaşmaya başlayın.Ama önce ROMANTİZM KOKAN BİR ORTAM YARATIN.

Cinsel birliktelik için ortam son derece önemlidir. Bulunduğunuz odanın loş ve sade olmasına dikkat edin.Çevresel uyaranlardan uzak olmasına önem verin

İyi kızlar da davet edebilir erkeğini


Kafanızda ağabeylerinizden öğrendiniz düşüncelerin yerine kendi oluşturduğunuz eğitimle kazanılmış düşünleriz oluştu mu yani, "İyi kızlar cinsellikten zevk almaz veya ilk adımı atmaz" gibi düşünceleri atın ve eşinizle konuşarak beyninizdeki saplantılardan kurtulun. Gerek duyarsanız, bir uzmandan yardım da alabilirsiniz.

Vücudunuzu Sevin

Çoğu kadın vücudunu ayna karşısında çıplak izlediğinde, görüntüsünü beğenmeyebilir. Böyle bir durumda da şu tip bir çelişki doğuyor; kendi vücudunuza bakmaktan hoşlanmazken, eşinizin bundan zevk almasını nasıl bekleyebilirsiniz? Kendinizi ve vücudunuzu sevdiğiniz zaman, mutlu dakikalar yaşamanıza hiçbir şey engel olamaz.Unutmayın ki, en seksi kadın kendine güvenen kadındır!

Duyarlı Noktalarınızı Keşfedin

Her insanın duyarlı olduğu erojen bölgeleri farklı. Kadınlarda bu noktalar genellikle; yüz, el, ayak, boyun, göğüs ve omuz bölgeleri. Erkeklerde ise yüz, el, ayak, omuz, karın ve kasık bölgeleri. Eşinizde ve kendinizde bulunan duyarlı noktaları teker teker keşfederek, cinsel hayatınızı daha doyurucu yaşayabilirsiniz.

Fantezi kurun


Yatak odası sevişilecek tek yer değildir. Neden biraz da başka mekanları tercih etmiyorsunuz? Bu nedenle, eşinizi arzuladığınızda hemen o anda ve bulunduğunuz yerde sevişin.Salon, mutfak, banyo; nerede olduğunuz hiç önemli değil. Bunun için hayal gücünüze başvurun. Neler yapabileceğinizi partnerinizle konuşun ve birlikte kararlar alın.
 

Kaynak:

*******************************************

 

*******************************************

 

*******************************************

 

*******************************************

 

 

 

Hiç yorum yok: