UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Ön sevişme nasıl olmalı?

Ön sevişme

 

 

Ön sevişme nasıl olmalı?

Ön sevişmenin genel geçer bir süresi yoktur. İki taraf da artık birleşmenin olması gerektiğinin farkına varır. Bu hem fiziksel olarak hem beden olarak penisin vajina ile temasının olması gerektiğini hissetmektir.

Bu nasıl ve vücudun neresinden başlanmalıdır diye şartlanmamak gerekir. Kişilerin haz duydukları bölgeler ve süreler değişebilir. Öpüşme veya dokunma ile süreç başlatılabilir. Kadınlar dokunmaktan olduğu kadar, sözlü jestlerden de etkilenirler. 

Erkekler de görsel davranışlardan hoşlanırlar. Ön sevişmede partnerin hangi bölgelerinden haz aldığını iyi bilmek çok önemlidir. Bu hem sevişmeyi daha keyifli hale getirir hem de orgazm kolaylaştıracaktır.
Kaynak:

 *************************************************

 

Kadın ve erkekleri çıldırtan ön sevişme taktikleri

Kadın ve erkekleri çıldırtan ön sevişme taktikleri

İyi bir ön sevişme, hoş bir seksi tam bir fenomene dönüştürebilir...
Kama Sutra kurallarına göre erkek; ilişkiye geçmek için kesinlikle aceleci davranmamalı. Önce eğlenceli bir konu hakkında konuşmalı, hatta bir iki kadeh hafif bir içki içmeliler. Hatta akabinde birlikte şarkı söylemeli ya da dans etmeliler. Sıcaklık yükselmeye başlamalı… Modern zamanlarda; hızlı yaşıyoruz. Şimdilerde birbirimize dokunmanın ne kadar eğlenceli olduğunu unutmuş durumdayız, İngiltere’nin en çok satan kitaplarından biri olan The Great Lover Playbook’un yazarı Lou Paget; “Ön sevişmeye yeterli zaman ayrılmıyor” diyor ve ekliyor, “Seks artık fast food yemek gibi oldu. Bir an önce sonuca ulaşmak istiyoruz.”
Jinekolog Dr. Ayşe öz ise “iyi bir ön sevişme, hoş bir seksi tam bir fenomene dönüştürebilir” diyor ve ekliyor; ” Kanınız daha hızlı akmaya başlar ve vücudunuz hassaslaşır. Kolunuza hafifçe dokunması bile sizi tahrik edebilir.” Hiç şüphesiz, kadınların yüzde 80’i ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarlarsa orgazmı da o oranda garantilediklerini söylüyor. Aşağıdaki ön sevişme raporunu okuyun; şaşırtıcı buluşlar, uzman tavsiyeleri ve kendinizle ilgili keşifler sizi daha ciddi bir aşka götürecek…
Ön sevişmenin ideal süresi nedir?
10-20 dakika
Kadın ve erkek üzerinde; ön sevişmenin ne kadar sürmesi gerektiğiyle ilgili bir araştırma yapıldı. 26 yaşındaki Jale; “ön sevişme sırasında kafamdaki tüm düşünceleri en aza indirgeyebiliyorum. Onun hemen işini bitirmek istediğini düşünmek ya da öyle hissetmek istemiyorum” diyor. Peki ya erkeklere göre?- 30 yaşındaki Mehmet; “Bazen üç dakika içinde her şeyi bitirmek istiyorum” diye itiraf ediyor ve ekliyor; “Ama sonra birbirimizin vücuduna ne kadar uzun süre odaklanırsak o kadar güzel bir seks yaşadığımızı ayırt ediyorum. En az 15 dakikamı ön sevişmeye ayırmam gerektiğini biliyorum. Bir kadını mutlu etmek bir tür ego tatmini aynı zamanda.” Belki de sırf bu yüzden erkeklerin yüzde 30’u ön sevişmenin yarım saat uğraşmaya değdiğini düşünüyor. Üzgünüz ama bu yüzde 30’luk kesimin telefon numaralarını size veremeyeceğiz!
“Bazı kadınlar sekste aradıklarını bulamadıkları için ön sevişmenin çok daha uzun sürmesini isteyebiliyorlar” diyor The Best You’ll Ever Have kitabının yazarlarından Shannon Mullen ve ekliyor; “Miktar için değil, kalite için çabalıyorlar olsa gerek!” 35 yaşındaki Selin ise “Manzaralı yoldan gitmek her zaman kısa yoldan gitmekten daha eğlencelidir. Ancak bazı geceler kısa yolları da tercih edebilirsiniz” diyor.
Kadınların en hoşuna giden ön sevişme taktikleri
Evet; kadınlar ne tarz bir ön sevişmeyle çılgına dönerler? Yüzde 31’i boyunlarının ve omuzlarının öpülmesinden çok hoşlanıyorlar. Bunu yüzde 19 ile oral seks, yüzde 11 ile mastürbasyon takip ediyor. “Bir kadının kulak memesiyle omuzlarının arası tam anlamıyla bir tahrik bölgesidir” diyor The Great Lover Playbook kitabının yazarı Lou Paget ve ekliyor; “Sinir uçlarının yoğunluğundan dolayı, bu bölge oldukça hassastır.”
Hiç kimsenin kaygılarının dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. 28 yaşındaki Ceren; “Eşim kalçalarıma dokunduğu zaman utanıyorum” diyor ama köprücük kemiğine dokunduğu anda inanılmaz bir zevk alıyormuş.
Biz kadınlar; bize tapılmasından hoşlanıyoruz. Tek sorun erkeklerin ilişkiye girme isteği. Shannon Mullen ise “Erkekler hemen genital bölgeye yoğunlaşıyor. Çünkü vücudumuzda dokunmayı en sevdikleri nokta orası. Partnerleri için de durumun aynı olduğunu sanıyorlar” diyor.
Erkekler belki de yetiştirilişlerinden dolayı kadınlar kadar hassas bir vücuda sahip değiller diye düşünüyor, Newyork Center of Human Sexuality Başkanı Marian Dunn. “Erkek çocuklarıyla top oynayıp güreşirken, kız çocuklarını kucağımıza alır okşarız. Dolayısıyla erkekler yetişkin oldukları zaman, seks sırasında en hassas bölgelerine dokunulmasını isterler, başka şeylerin de hoşlarına gidebileceğini hiç düşünmezler” diye de ekliyor.
31 yaşındaki Can ise kendi teorisini açıklıyor; “Erkekler keşfe çıkmaktan hoşlanırlar. Aşağıdaki bermuda üçgenini merak ederler. Bizi belin üst kısmında tutmanın tek yolu ne biliyor musunuz? Eteğinizi yukarı çekmek.”
Erkekleri en çok baştan çıkaran oral seks yapmak yaptırmak
Erkeklerin en favori ön sevişme aktivitelerini listelediklerine asla inanmazsınız… Aslında inanmalısınız çünkü tamamıyla sizin düşündüğünüz gibi… 25 yaşındaki Ali diğer hemcinsleri gibi; “Sevişirken kız arkadaşımın aşağılara inmesine bayılıyorum. Doğum günü hediyesi almak gibi bir şey bu benim için” diyor. Erkekler partnerlerinin bu işin tamamıyla içinde olmalarından hoşlanıyorlar.
“Aldıkları haz sadece fiziksel değil” diyor The Complete Idiot’s Guide To Amazing Sex kitabının yazarı Sari Locker ve ekliyor, “Erkekler kadın vücudunun tüm bölgelerinin kız arkadaşları tarafından kabul edilmesi fikrinden hoşlanırlar.” Ayrıca en fazla tedirgin olduğunuz konu olan seksi erken bitirme konusunda içinizi rahat tutabilirsiniz. Erkeklerin yüzde 78’i cinsel birleşme sırasında ara verilmesini o kadar da fazla önemsemiyor.Henüz erkeklerin oral seksten hoşlandıktan başlığının altındayken şunu da belirtmeden geçemeyeceğiz; erkeklerin yüzde 23’ü kendilerine oral seks yapılması kadar oral seks yapmaktan da hoşlanıyor. Buna ek olarak, daha fazla sayıda erkek en favori ön sevişme aktivitesini partnerine oral seks yapmak olarak tanımlıyor. 32 yaşındaki Raif; “Sadece tek bir bölgeye yoğunlaşmak çok güzel. Hamleler çok daha yavaş ve dolayısıyla tahrik edici oluyor. Bir anda dünyadaki her şeyi unutuveriyorsunuz” diyor.
Ankete katılan kadınlar erkekler kadar şevkli değiller bu konuda. Sadece yüzde 5’i kendilerine oral seks yapılmasından hoşlanıyor. Ankete katılan kadınlardan biri; “Bazı erkekler yatakta öylece yatıyorlar. O yatarken siz aşağıda onu tahrik etmek için uğraşıp duruyorsunuz. O ise o anda sanki olayın bir parçası değilmiş gibi davranıyor” diyor.
Lou Paget; “Çiftler pozisyon değiştirmeyi denemeliler. Böylece erkek olaya daha fazla dahil olabilir. Ayakta olmayı ya da oturmayı deneyin. Onu omzunuza elini koyması konusunda cesaretlendirin. Bir erkek karşısındaki kadına ne kadar fazla bakar, ona ne kadar dokunursa sekse o kadar dahil olur” diye tavsiyede bulunuyor.
Erkekler yönlendirilmek istiyorlar!
Evet; ankete katılan erkeklerin yüzde 55’i kadınların daha fazla ön sevişme direktifi vermesinden hoşlanıyor. “Detaylar çok önemlidir” diyor 34 yaşındaki Deniz ve ekliyor, “Hiçbir erkek, ne kadar olgun olup olmadığı önemli değil, garip bir şekilde kadının ne istediğini biliyor.” Ankete katılan erkek ve kadınların çoğu konuşmak yerine jest yapmayı tercih ediyorlar. “Anlatmak yerine göstermek her zaman en etkin taktiktir” diyor Shannon Mullen ve ekliyor; ” Bazen erkeklerin bazı şeyleri sizden duymaya ihtiyaçları vardır. Eğer, ‘Bu çok iyi hissettiriyor’ veya ‘Ah evet’ gibi şeyler söylerseniz, ‘birazcık sola demeniz gerektiğinde bu onda bir şok etkisi yaratmayacaktır.” 34 yaşındaki Mine için her şey sessiz olmaya bağlı. “Fısıltılar duyguyu daha canlı tutuyor ve hiçbir zaman hor görülmüyor” diyor.
Ön sevişmede nelerden vazgeçilebilir?
Seksi canlandırma fikri gerçek hayatta pek de uygulanamıyor. Ankete katılanlara; ‘Hangi Ön sevişme aktivitesini hayatınızdan çıkarabilirsiniz?’ diye sorulduğunda nerdeyse erkeklerin yarısı ve kadınların yüzde 31’inin cevabı birlikte porno film izlemek oluyor. Bir sonraki vazgeçilebilir aktivite ise argo konuşmak… Ayrıca bazı temel aktiviteleri de küçümsememek lazım. Erkekleri en fazla heyecanlandıran ilk üç aktiviteden biri de partnerinin soyunuşunu izlemek. Ayrıca her iki cinsiyet de iyi bir öpüşmeyle heyecanlanıyorlar.
Sadece küçük sürprizler ekleyin yeter! Lou Paget’e göre; yatakta yer değiştirmek, koltukta başlamak veya sol eliniz yerine sağ elinizi kullanmak ön sevişmeyi daha güzel kılıyor çünkü kendinizi acemi hissediyorsunuz. Acemi hissettiğinizde ise olaylar daha eğlenceli oluyor.
ERKEKLERİN İLK BEŞİ
1. Oral seks yapılması
2. Oral seks yapmak
3. Partnerini soyunurken izlemek
4. Boynunu ve omuzlarını öpmek
5. Dudaktan öpmek
KADINLARIN İLK BEŞİ
1. Boyun ve omuz öpülmesi…
2. Dudaktan öpmek
3. Belden aşağısının okşanması
4. Göğüslerinin ellenmesi
5. Oral seks yapılması

Kaynak:

***************************************************

 

CİNSEL BİRLEŞME NASIL OLMALIDIR? ÖNSEVİŞME - ORGAZM VE CİNSELLİK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HERŞEY


CİNSEL BİRLEŞME NASIL OLMALIDIR? ÖNSEVİŞME - ORGAZM VE CİNSELLİK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HERŞEY
Evlilik hayatına maalesef insanlarımız hazırlıksız yakalanıyorlar, cinsellik ve evlilik hayatı doğru dürüst öğrenilmeden başlanan evlilikler maalesef problemli oluyor. En kötüsüde yanlış öğrenilen bilgiler ile hayata başlamak, internetten veya bir arkadaştan, bir gazeteden veya uzman olmayan kişilerce yazılmış kitaplardan öğrenilen bilgiler cinselliği ve evlilik hayatını öldürüyor.
1- Önsevişme cinsel birleşmeye hazırlık basamağıdır, birleşmeden önceki yapılan her türlü cinsel faaliyet önsevişmeyi oluşturur. Erkekler görsel olarak tahrik oldukları için birçok zaman önsevişmeye gerek duymazlar, zaten eşini çıplak olarak görünce tahrik olur ve birleşmeye hazır hale gelir. Kadınlar dokunsal oldukları için kocaları tarafından uyarılmaları ve cinselliğe hazırlanmaları gerekir. Önsevişme yapmak kadını cinselliğe hazırlamak için erkeğin vazifesidir. Erkeğin aklında cinsellik hep ilk plandadır, kadının aklında ikinci, üçüncü belkide en son plandadır, evin perdesini değiştirmek, çamaşırları yıkamak kadın için daha önceliklidir. Bu yüzden erkekler eşlerinin çoğu zaman cinsellikten kaçtığını söylerler.
2- Cinsellik 4 basamaklı bir süreçtir;
a) İlk olarak kadın eşi tarafından sözle tahrik edilerek cinsellik moduna geçmesi sağlanmalıdır, erkek eşine hayatım bugün çok güzelsin, vücudun çok güzel, dudakların bal damlıyor vb. sözler söyleyerek kadının cinsel hormonlarının harekete geçmesini sağlanmış olur. Cinsellik konuşmak erkeğinde kadınında hoşuna gider, cinselliğe psikolojileri hazır hale gelmiş olur.
b) İkinci adım olarak erkek eşini öperek tahrik eder, kadının dudakları, boynu, ensesi, göğsü, kulak memeleri erkek tarafından öpülünce kadının çok hoşuna gider ve iyice tahrik olur. Kadınların göğüs uçlarının emilmesi çok hoşlarına gider, onları çok tahrik eder, kudurtur. Erkeğinde emmek hoşuna gider, vücuttaki hormon seviyeleri tavan yapar.
c) Üçüncü adım olarak erkek kadının vücudunu eli ile okşamalı, bel boşlukları, kalçaları kavranmalı ve kendine çekilmeli, erkeğin vücudu kadının vücuduna temas ettikçe kadın tahrik olur ve cinsel haz zirveye doğru ilerler. Erkek belden üstünü öperek, belden altını temas ederek, dokunarak uyarmalıdır. Tenlerin birbirine temas etmesi erkeğin ve kadının vücutlarından birbirlerine elektrik akımlarının geçmesini sağlar, cinsel hazzı yükseltir. Burada yapılması gereken kendinizi duygularınıza teslim etmek, içinizden geldiği gibi serbest davranmak, acele etmemektir.
d) Son adımda kadın iyice tahrik olup birleşmeye hazır hale gelmiştir, bunun ölçüsü şudur; kadının rahminden kayganlaştırıcı mezi (zevk sıvısıda denir) denilen sıvı gelir, bu kadının cinsel birleşmeye hazır hale geldiğini gösterir. Bu sıvı gelmeden beraber olunursa organ yağlanmamış olur, et ete sürter zevk değil acı olur, rahimde tahriş oluşur. Bu sıvı geldikten sonra sonra beraber olununca kadın ve erkek en üst seviyede zevk alır ve orgazma ulaşırlar. Erkek ne kadar çok giriş çıkış yaparsa kadın o kadar haz alır. Kadının vajinasının ilk 3,5 cm'inde cinselliğe hassas sinirler bulunur, erkeğin penisi buralara sürttükçe kadın zevkin doruğuna çıkar. Bu son adımda dikkat edilmesi gereken husus, erkeklerin bir kısmında erken boşalma rahatsızlığı vardır, gençlik yıllarında aşırı masturbasyon yapılmasından kaynaklanır bu durum, şayet sizde erken boşalma varsa bu son adımda prezarvatif kullanırsanız uzun süreli birliktelik sağlanır, hem sizin zevkiniz uzar, hemde eşiniz orgazma ulaşır. Bu esnada eşinizin yüzüne bakın, onun mutlu olması, yüzünün gülmesi sizide mutlu eder, hemde başarma psikolojisi ile özgüveniniz artar.
3-Erkeğin orgazmı boşalmasından anlaşılır, kadınlarda böyle boşalma olmaz, kadın orgazm olmadan önce heyecanlanır, zevkten titreme hali oluşur, kendinden geçer, orgazm olunca kendini bırakır, gevşer ve rahatlar, üzerinden sanki büyük bir yük kalkmış gibi olur, kendini yatağa bırakır.
4-Erkeklerin birçoğunda erken boşalma olduğu için kendileri beraber olunca boşalır eşini yarım bırakmış olur. Kadın tam zevk almaya başlayınca kocası boşaldığı için devam edemez, zevki yarım kalır ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu durum sürekli devam ederse zamanla kadın için cinsellik yük, angarya gibi gelmeye başlar. Cinselliği zahmet gibi görmeye başlar ve cinsellikten kaçınma davranışı ortaya çıkar. Kadın cinsellikten kaçınmaya ve beraber olmayı istememeye başlar, kocası zorla beraber olmak istediği zaman mecburen isteksiz bir şekilde beraber olur. Kadının bu isteksiz tavırları kocasını bir süre sonra rahatsız eder, adam kendini tecavüzcü coşkun gibi görmeye başlar. Bu durum için eşini suçlar, çok isteksizsin diye kavga çıkarır. Neticede koca bu sefer cinselliği dışarda aramaya kalkabilir. Dışardaki kadınların orgazm olması umurunda değildir, kendisi beraber olur, rahatlar. Kendisinide cinsel olarak çok güçlü görür, karısını kusurlu görür. Oysa bütün bunların sebebi erkeğin erken boşalmasıdır. Cinsellik dünyadaki zevklerin en güzelidir, hiç kimse zevk aldığı bir işi yapmaktan kaçınmaz.
5-Kadın içinde erkek içinde dünyada alabilecekleri en güzel tat cinseliktir, cinsellik yük, işkence değil bir zevktir, bu zevki doğru alabilmek için cinsel konularda bilgilendirilmeniz gerekmektedir.
Cinselliği doğru bilmek ve yaşamak birçok problemleri çözer, eşleri birbirine bağlar, mutlu eder. Cinsel hayatta mutluluğu yakalamış çiftler diğer problemleri kolay çözerler. Boşanmaların en büyük sebebi cinsel problemlerdir.
6-Porno film kültürü ile oral seksi önsevişme olarak insanlara dayatmaktalar, böyle bir önsevişme tarzı yok, bu insan tabiatına aykırı, tiksinti durumu oluşturur, mide bulandırır, zamanla insanları cinsellikten soğutur, daha uç sapkın anlayışlara yöneltir. Mesela adam eşi ile normal beraber olurken tatmin olamaz, bu sefer anal ilişkiye yönelebilir, anal ilişki bir hastalıktır, insanın arkası cinsel bölge değildir.
7-Beraber olduktan sonra insanlar birbirlerine sevgi ile bakıyorsa ve yüzleri gülüyorsa, mutlu iseler cinsellikten haz almışlardır. Beraber olduktan sonra eşler sinirli ve gergin ise orgazmı yaşayamamışlardır.
8-Cinselliği eşinizle değilde bir başkası ile yaşadınızsa hayattaki en büyük yanlışı yaptınız demektir. İlk cinselliği kimle yaşarsanız onu sever ve ona bağlanırsınız, hayat boyu unutamazsınız o kişiyi. Evlenmeden asla beraber olmayın, nişanlınız bile olsa evlenmeden beraber olmayın. Genelevdeki kadınların çoğu evlenmek vaadi ile kandırılmış kızlardan oluşmaktadır. Erkeklerin bir kısmı evlenmek vaadi ile bazende gerçekten evleneceğine inandırarak kızları kandırabiliyorlar. Nişan dediğiniz bir yüzükten ibarettir, adam kaldırıp atınca kız ortada kalır. Evlenmeden nikah yapmadan asla beraber olmayın. Bazen dini nikah kıyıp kızlarla beraber olan kişiler olabiliyor, dini nikahın resmiyette hiçbir hükmü yoktur, sadece Allah katındadır, Allah'tan korkan adam nerede? Sakın kızlar resmi nikah olmadan karşınızdaki kişiye kocam demeyin, resmi nikah yaptırdıktan sonra dini nikahınızı kıymanızın hiçbir sakıncası yoktur. Zaten bir kızı seven ve onu eşi gibi gören erkek ona asla evlenmeden dokunmaz, kıyamaz.
9-Cinsel birleşmenin süresi on-onbeş dakika olursa yeterlidir, bunun on dakikadan fazlası önsevişme sürmelidir. Cinsel birleşmeyi hangi pozisyonda yapacağınız sizin arzunuza kalmıştır, içinizden geldiği gibi davranın. Duygularınızın akışına bırakın kendinizi, cinsel tatmin çok önemlidir, bu tatmini yaşayan insanlar mutlu olduğu gibi çevrelerine de pozitif olurlar. Kadınlar bir iki haftada bir orgazm olsa yeterli olabilir, erkekler haftada bir kaç kez beraber olmak isteyebilirler. Canınız beraber olmak istediği zaman ertelemeyin, ne kadar çok beraber olursanız o kadar rahatlar ve mutlu olursunuz. Cinsel isteğiniz olmadığı zaman ilaç alıp cinsellik yaşamaya kalkmayın, bu tok adamın yemek yemesi gibidir, zaten karnın tok nerene yiyeceksin? Vücut cinsel ihtiyacı olduğu zaman belli eder.
10-Evliliklerde bazen eskime olur insanlar birbirinden uzaklaşabilirler, monoton ve sıkıcı olmaya başlar, böyle zamanlarda hayatınıza fantaziler ile heyecan katın. Mesela eşiniz dışardan gelince yatak odasında sizi çıplak görsün, banyodan çıkınca bornuz ile yanında oturun, sonra yanında soyunup giyinmeye çalışın, bazen eşinize hayatım sütyen kopçamı takarmısın deyin, eşiniz uyurken çıplak bir şekilde gelip vücuduna temas edin bunlar erkeklerin çok hoşuna gider. Erkekler eve geldiniz, dışarda malum birçok kadın gördünüz ve sizde cinsel bir uyarılma hali oldu eşiniz mutfakta yemek yapıyor, sizin canınız beraber olmak istiyor fakat eşiniz bunu hiç farketmiyor, normaldir, kadınlar görsel olarak uyarılmadıkları için sizi anlayamazlar. Canınız beraber olmak istiyor o zaman eşinizin yanına gelin, eşinizin belini hafif okşar şekilde kavrayın, ensesine bir buse kondurun, sonra hayatın ne güzelsin, seni ne kadar özlemişim deyin, bir anda kadının beynine cinsel hormonlar hücum eder ve ondan sonra sizin ne istediğinizi anlar. Cinsellik güzel bir yemek gibidir sunumu iyi yapmak lazım, en güzel yemek bile güzel sunulmadığı zaman beğenilmez.
Kaynak:

 *********************************************************

 

"Sevişme" İle İlgili Kimseden Duyamayacağınız 9 İnce Tespit

 Cinsellik ülkemizde tabu. Bu konu ile ilgili bilgileri ya kendi çabamızla ya da sağdan soldan duyduklarımızdan ediniyoruz. Hal böyle olunca cinsellik konusunda yetersiz, bilgisiz, çaresiz bir topluma dönüşüyoruz. İşte size cinsellik konusunda kimseden duyamayacağınız ilginç bilgiler ve hikayeler.

 1. Türk insanının sadece geceleri sevişmesi

Türk insanının sadece geceleri sevişmesi
Türkiye’de sabah seksi öğrenci işi, öğlen seksi işsiz adam işi, ofis seksi ise fantezi işidir. Türk insanı gece, el ayak çekilince sevişme taraftarı bir millettir. Her ne kadar dizi filmler aracılığı ile gündüz de seks yapmanın mümkün olduğu Türk insanına kabul ettirilmeye çalışılsa da Türk insanı gece seksinden asla vazgeçmemiştir. Bunun sebebi Türk insanının oba kültüründen kaynaklanmaktadır. Obada, kapısı olmayan çadırın içinde millet ava, savaşa giderken gündüz vakti sevişmenin mümkün olmaması Türklerin kanına işlemiştir. Bu genetik kodlar Türk insanının gündüz sevişmesinin önüne geçmiştir.
Buna Türk kadınının ve dahi Türk erkeğinin birbirini görerek sevişmesinin verdiği utanç da eklenince sabah seksi falan hayal olmuştur. Türkiye’de, Türk erkeğinin sabah ereksiyonunu “seni arzuladığım için böyle oldum” şeklinde yedirme çabası da olmasa gündüz seksi hayalden başka bir şey değildir. Netice itibariyle Türk insanı partneriyle, yüzünü seçebileceği kadar aydınlık bir saat diliminde sevişmez. Mesela kuzey ülkelerine giden Türklerin neden az çocukları var? Neden Almanya’daki, Amerika’daki çiftlerin 3-5 çocuğu olurken, Finlandiya, Norveç gibi ülkelerde çocuk sayısı 2’yi geçmiyor? Tabi ki havanın gece 11’de kararmasından dolayı. "E o zaman yazın sevişsinler onlar da" dediğinizi duyar gibiyim, o konuyu ben de aşamadım henüz ama mutlaka bir izahı vardır onun da.
Gündüz seksini yayma ve yaygınlaştırma derneği olarak biz, mesai saatlerinin 10’a çekilmesi ve evlerde Güneş ışığını tamamen kesen stor perde kullanımının yaygınlaştırılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Destekte bulunmak için yarın sabah ereksiyonunu boşa harcama. Boşa giden her ereksiyon, kaybolan gündüz seksi alışkanlığı demektir. İsraf etme.
"Yooo ben gündüz seksine bayılırım ki" diyen arkadaşım, git başka yerde kız düşürmeye çalış. Bilimsel gerçekler konuşuluyor burada. Ayrıca mastürbasyon hala seks sayılmıyor bilgine.

2. Sevişmekten ilk önce kim vazgeçecek oyunu

Sevişmekten ilk önce kim vazgeçecek oyunu
Evli çiftlerin haftanın 2-3 günü oynadıkları keyifli bir oyun. Eve yorgun argın gelen baba ile bütün gün ev işi yapmış, çocukları yedirip içirmiş annenin oynadığı, aslında bir kazananı olmayan oyun. Şöyle oynanıyor: Çiftin evde buluştuğu zaman diliminde taraflardan biri sevişme isteğini belli ediyor. "Sevişelim" diyor, "çarpışalım" diyor, "hunhar yapalım" diyor vs. karşı taraf da "tabii ki mutlaka yapalım" diyerek oyunun startını veriyor. Bundan sonraki süreç sevişmek istediğini vurgulayarak sevişmemek üzerine gelişiyor. Yani sevişmekten vazgeçen taraf olmayacaksın ancak karşı tarafın da sevişmekten vazgeçenin sen olduğu yönünde laf sokmasına müsaade etmeyeceksin.
Mesela;
-Mutfak da bok gibi değil mi?
-He valla yedik kalktık, toplanması gerek ama…
-Sabah mı yapsak?
-Sabaha kokar be
-Ee saat 11 oldu, daha sevişeceğiz de (!), yatacağız da…
-Ne diyorsun yani?
-Kalsın be sabaha, sevişelim biz…
-… Bilmiyorum ki, sabah daha zor olmaz mı?
-Toplayalım mı diyorsun yani? o zaman sevişemeyiz ama, çok istiyordum ben
-Ben de istiyorum ama işte, işlerin de yapılması lazım.
-Doğru diyorsun aslında
Bakın her iki taraf da “boş ver sevişmeyi, zaten yorgunuz mutfağı halledip yatalım” dememek için çırpınıyor. "Sen ne dersin", "öyle mi dersin", "ciddi misin", vs. diyerek karşı tarafın sevişmeme isteğini vurgulamasını istiyor.
-Doğru tabi, hadi gel mutfağı halledelim, sonra gücümüz kalırsa hunhar yaparız
-İyi dedin öyle yapalım.
Bakın oyun pat oldu. İki taraf da “sevişmeme” durumunu vurgulamadı. Olayı mutfağın temizlenmesinin sonrasına bıraktılar. Ondan sonra tuvaletti, diş fırçalamasıydı, makyaj temizlemesiydi derken sevişmenin zaten gündemden düşeceğini, kadük olacağını biliyorlar. Kazananı olmayan, berabere bir oyun oldu. Bu oyunun çok değişik versiyonları kurulabilir. Mutfağı toparlama yerine, banyo yapma, çocuklarla ilgilenme, sevdiğiniz bir filmin başlaması, işiniz olması, bir halsizliğin çökmesi, vb. bir sürü senaryo yaratabilirsiniz. Günün birinde bu oyunda uzmanlaşınca çok daha basit bahanelerle sevişmekten vazgeçen taraf gibi görünmemeyi başarabilirsiniz.
Siz de böyle küçük oyunlarla monoton giden evliliğinizi iyice b.ka çevirebilirsiniz. Belki dibe vurursunuz da bir yükseliş başlar. Yoksa kim sevişmek istemeyecek diye diye organınız düşecek haberiniz olmayacak.
Hepinize mutluluklar dilerim.

3. Fantezili sevişme sonrasında bünyeyi kaplayan utanç

Fantezili sevişme sonrasında bünyeyi kaplayan utanç
-Demek buranız ağrıyor
-Evet ama biraz daha kasıklarıma yakın yerlerim
-Buralar?
-Evet...ama siz okşayınca biraz iyi geldi.
-Daha da iyi edebilirim
-Edin...ahhh çok iyi
-Hımpfhhh ya bu...ya bu...ya bu...
-Ahh evet, ahh çok iyi
-Al al sana fitil, al bu da ağrı kesici...nasıl iyi oluyor musun al...
-Çok iyiyim durma... ahhh ne büyük bir fitil bu..
-Sana özel fitil, sert ve kalın....al...al...ahhhh
-Sevdim bu fitili, harika....
Bu nedir arkadaşım ya! Sevişirken, olay anında iyi de fantezili sevişme sonrası hasıl olan utanç duygusundan kurtulmak pek mümkün olmuyor. Az önce fitil verdiğimiz hastanın yüzüne bakamıyoruz. Ya kıçımızı devirip uyuyoruz ya da duş falan derken araya 1-2 saat süre koyuyoruz. Demin ki kasıkları ağrıyan hasta sevgilimize dönüşene kadar konuşamıyoruz, çekiniyoruz.
Fantezili sevişmelerin sıkıntısı da bu oluyor işte. Kendini rolüne çok kaptırınca, o rolün yaptıklarından kendini sorumlu tutuyorsun. Hele gerçek hayatta asla yapmayacağım şeyleri "nasıl olsa fantezi bu lan" diye yaşıyorsan, sonrasında "nasıl yapabildim ben bunları? demek ki bilinçaltımda varmış" gibi duygularla yıpranıyorsun. Öğretmeni ile sevişen müdür, sekreteriyle birlikte olan patron, müvekkilini odaya çeken avukat, nezarethanedeki tutukluyu kuytuya alan polis olmak sevişirken renkli olabilir ama sonrası b.ktan işte.
Hele bir de işin içine seks oyuncağı (!) giriyorsa al başına belayı. Demin deri çizmeleri ile kafanı ezen kadına sarılıp uyumak kolay olmuyor.
-Coplarınız artık demirdenmiş diye duydum
-Tut bakalım demirden mi?
-Ohhh çelik bu
-O çeliğin tadına bakacaksın şimdi.....

4. Türk kızlarının sevişmede sadelikten yana olması

Türk kızlarının sevişmede sadelikten yana olması
Bugünkü dersimiz Türk kızları ve onların sekse yaklaşımlarındaki sadelikle ilgili. Türk kızları sevişirken sadelikten yana, olayın büyütülmesinden, ritüellerle birlikte hayata geçirilmesinden, klişelere boğulmasından rahatsız. Sevişmenin bu kadar konu edilmesinden, anlamlar yüklenmesinden, ön sevişme, oral seks, deep throat, doggy, vb. kavramlarla bütünleştirilmesinden sıkıntı duyuyor. İstiyor ki, soyunulsun, öpüşülsün, bir iki dokunuş, güzel söz, birleşme ve nihayet. Ardından kalkılsın, duş alınsın ve günlük hayata, uykuya artık ne yapılacaksa ona dönülsün. Yok ön sevişme bu kadar olmalı, yok illaki bir oral olmalı, memelere özel ihtimam gösterilmeli, kalçaya şaplak, dirty talking derken alıp başını giden söylemleri sevmiyor. Ne yapılacaksa yapılsın da işimize bakalım istiyor.
Bu bağlamda Türk kızını sevişmeden soğutan aslında biraz da biz erkekler. O kadar çok kavramla saldırıyoruz ki sevişiyor muyuz seminer mi veriyoruz belli değil. Mesela izle bir alman pornosu, sonra bir de Türk pornosu farkı hemen göreceksin. Diyalogları, kamera açılarını, çözünürlüğü falan geçtim, sevişmenin içeriğine bakın. Almanın sevişmesinde bir ahenk, bir neşe, bir bilinmezlik, bir her an bir şey olacakmış hissi var. Gülüşmeler ile çığlıklar çok dengeli bir şekilde harmanlanmış, pozisyondan pozisyona geçişlerdeki uyum, hız mükemmel. Ama Türk pornosuna bakıyorsun adam 30 dakika misyoner takılıyor, 5 dakika başka bir pozisyon hop bitti. Gerçeği de bu çünkü, sadeliğin ihtişamı var Türk kızının sevişmesinde.
Sessiz, sakin, ne istediğini bilen, istediğini alan, fazla renklendirmeyen, susayınca su içmek gibi basit ve amaca yönelik. Şimdi burada kimse bana “ay ben de Türk kızıyım ama Alman gibiyim”, “sen benle sevişmemişsin belli :p”, “her gece komşularla kavga ediyorum çığlıklarım yüzünden”, vb. şeyler yazmasın, inanmıyoruz. En güzel günler sizin olsun.

5. Sevişme ihtimali olan erkeğin sorun çözme becerisi

Sevişme ihtimali olan erkeğin sorun çözme becerisi
Öncelikle “sevişme ihtimali olan erkek” ifadesini açmak gerek sanırım. Kısaca özetlemek gerekirse, kız arkadaşından, sevgilisinden yakın zamanda, mesela akşama bir sevişme olabileceğinin işaretlerini almış erkek diyebiliriz buna, yani aklına sevişme fikri düşmüş erkek. İşte böyle bir erkeğin sorun çözme becerisi o kadar ileri düzeye erişir ki, Mustafa Koç tatile çıkarken Koç grubunu bu elemana emanet etse geldiğinde yüzde 5 büyümüş halde bulur holdingi.
Bir erkeğin sevişmeye giden yol üzerindeki engelleri nasıl aştığını görmek insanın gözlerini yaşartır. Eğer erkek kişisi, sevişme anına ulaşmak için harcadığı enerjinin, yolunun üstüne çıkan engelleri aşma becerisinin 10’da birini iş hayatında sergileyebilse ülke, kendi şirketini kurmuş, 30 yaş altı milyoner erkekten geçilmezdi yemin ediyorum. Ev mi yok? bulunur, kız izin mi alamıyor? alınır, patron sorun mu çıkarıyor? halledilir, yetişmesi gereken işler mi var? yetiştirilir, mesaiye mi kalmak gerekli? arkadaş ayarlanır, vakit mi dar? genişletilir. Hem de bütün bunlar saatlerle ifade edilebilecek zaman dilimi içerisinde, paniğe kapılmadan müthiş bir organizasyon becerisi ile yapılır.
Kadınlar bunu bilmezler, eğer bilselerdi, eğer erkekte böyle bir potansiyel olduğunu bilselerdi bunu hayatın geneline yayma gayretine girerlerdi ki bu boş bir gayret olurdu. Bir erkeğe sevişme ihtimalinin verdiği pozitif enerjiyi, sorun çözme becerisini, organizasyon kabiliyetini verebilecek başka herhangi bir duygu yoktur. Ne ev, ne araba, ne de başka bir şey erkekte bu motivasyonu sağlayamaz.
Erkeklerin sorun çözme, işleri aşama aşama halletme becerisini kazandıkları ve bunu kusursuza yakın bir şekilde uyguladıkları tek an sevişme ihtimalinin ortaya çıktığı andır. Ama bak bu evlenince ortadan kayboluyor. Nedendir bilmiyorum ama sevişme fikri evlilikte pozitif bir motivasyon kaynağı olmaktan çıkıyor. Akşama sevişme var dediğin adam, “arkadaşlarla iki tek atıp öyle gelirim eve ben” diyebiliyor. Oysa bu lafı sevgililikte desen, adam Alarko Holdingi yeni baştan kuracak kapasitede çalışıyor düşün.

6. Kadının domine ettiği sevişmede erkek çaresizliği

Kadının domine ettiği sevişmede erkek çaresizliği
Son zamanlarda çok duygusallaştım ben. Nerede bir yaşlı, nerede bir çocuk, nerede bir yuvasından düşmüş kuş yavrusu görsem ağlıyorum. Yaşlanmanın getirdiği bir duygusallık sonbaharla harmanlanınca böyle oldu diye düşünüyorum. Bu duygusallık sebepleri içerisinde öyle bir tanesi var ki aklıma geldiğinde bile gözlerin sulanıyor. Kadının domine ettiği sevişmeye maruz kalan erkeğin çaresizliği.
Bu erkeğin içinde bulunduğu ruh halini anlatmaya kelimeler yetmez. Hangi birinden bahsedeyim ki? Yatakta sürekli ters yüz edilmesinden mi? Kaldırılıp duvara dayanmasından mı? "Bak benim pozisyonum bu, sen de şu şekli al" diye yönetilmesinden mi? "Alta geç alta!!" diye sürekli itilip kakılmasından mı? Hangi birinden. Allah hiçbir erkeği kadının çekip çevirdiği sevişmenin kucağına düşürmesin arkadaşlarım. Acısı yıllarca unutulmayacak bir deneyim oluyor.
Erken boşalsan dayak yemekten beter oluyorsun, biraz geciksen oflayıp puflamalar yüzünden hiç gelemiyorsun. Kadının canını yaksan azar işitiyorsun, o sana sürekli pis sözler söylüyor sen "canım" desen karşı tarafa batıyor, susturuluyorsun. Sevişmeyi domine eden kadınlar acayip oluyor, seni oyun hamuru gibi şekilde şekle sokuyor. Senden istediği verimi alana kadar hırpalıyor, yumuruyor.
Kadın sevişmeyi senden iyi biliyorsa ağzına s.çıyor benim güzel kardeşim. "Bırak bırak, bana bırak" diyerek ipleri bir kere eline aldı mı, vah benim zavallı kardeşime. Ne zevk bırakıyor insanda, ne libido. Hal böyle olunca azıcık yumuşayıveriyorsun, kıyamet kopuyor. Yumuşamaya, boşalmaya, kadını çevirmeye, bir şey demeye hakkın yok. Canlı vibratör oluyorsun resmen kaçarı yok.
Erkekler sözüm size, sevişmede ipleri kadının eline vermeyin, ne yapın edin bir şekilde siz hakim olun yatağa. Kadına bıraktınız mı tahtı, ne krallık kalıyor ne payitaht!

7. Eve çağrılan kıza sevişme olabileceğini ima etmek

Eve çağrılan kıza sevişme olabileceğini ima etmek
Gördüğüm yanlış uygulamalar, eli boş dönmeler, acıklı öyküler üzerine üzerinde durulması gerektiğine inandığım konudur. Son zamanlarda eve çağırdığı kız arkadaşı, sevgilisi ile sadece yemek yiyip pişti oynayan, bir türlü sevişme faslına geçemeyen erkek sayısında korkunç bir artış var. Erkek milleti evinde ağırladığı kıza misafir gibi yaklaştığı için bir türlü açılamıyor. Doğrudur, açılmak kolay değil ama kolayı var. Sevişme isteğini evde değil öncesinde yapmak.
"Lan kıza "gel bize sevişelim mi diyeceğiz” diye düşünen arkadaşlar var ki bunlar sittin sene sevişemez zaten. Kolayı şu, sevişme isteğini eve çağırırken ima etmek. Mesela kıza “bize gelsene film falan da izleriz” demek. Buradaki “de” bağlacının anlamı büyük, akıllı bir kız derhal kavrar olayı ve ona göre tavır alır. Yani bir şeyler yapılır, film de izlenir.
Mesela “vakit kalırsa sana müzik CD’lerimi gösteririm”, dahiyane! Vakit kalırsa, yani uzun uzun sevişiriz demek istiyor arkadaş. Mesela “valla tüm komşular tatilde, gelsene” vay vay vay süper, yani diyor ki istediğimiz kadar bağıra çağıra sevişiriz. Mesela “gelmişken ortalığı da toplarsın” nefis, yani önce dağıtalım, sonra toplanır nasıl olsa.
Örnekleri çoğaltmak mümkün. Eve çağrılan kıza bir sevişme olabileceğini hissettirmek iki taraf için de önemli. İstenmeyen hareketlerin, vakit kaybının önüne geçilmiş olur. İki tarafın da kafası rahat olur. Deneyin faydalarını göreceksiniz.
Mesela “bütün işlerimi bitirdim, çamaşır bile yıkadım inanmazsın”, meali; "yıkandım, kıçımda da temiz don var", enfes.

8. Planlı sevişme

Planlı sevişme
Önceden planlaması yapılarak hazırlıklarına başlanan, belli rutinlerin gerçekleştirilmesiyle nihayete erdirilen tatsız tuzsuz bir sevişme türü. Genellikle evli çiftlerde sıklıkla karşılaşılan, “evliliğimiz monotonlaştı” cümlesinin sık duyulur hale gelmesinin baş aktörü olan sevişmedir.
-Çocuk uyuduktan sonra sevişelim mi?
-Olur ama önce ortalığı toplayayım
-Sen toplarken ben de çay koyayım, sonrasında içeriz
-Altını kıs ama hemen kaynamasın
-Tamam, hadi seni git yatır çocuğu.
İşte böyle bir şeydir planlı sevişme, her şey planlanır. Genellikle ilişkinin kadın tarafı “görev gibi yapıyorsun” yakınmalarını çok sık dillendirir bu sevişmelerin sonrasında. E haliyle sevişmeye "kalkınma planı" hazırlar gibi başlarsan, "yıl sonu bilanço incelemesi" gibi de bitiriyorsun.
Diyorlar ki evlilikte kavga sık olur mu? Eğer planlı sevişme aşamasına gelmişseniz evet çok olur, çünkü barışma seksi bir nebze olsun planlı sevişmenin o acı tadının üstüne çok iyi gelir.
-Bu akşam oğlanı anneye bıraksana
-Niyeee
-Ya bırak sen işte, yaramazlık yaparız
-Tamam ama önce şu faturaları bir düzene koyalım akşama
-Olur önce onu yaparız, sonra adam akıllı bir sevişiriz
-Bakalım, şu an için mümkün gibi?
Sanırsın sevişmeyecek de patronuna randevu alıyor.

9. İlk sevişmesinde jartiyere denk gelen genç bünye

İlk sevişmesinde jartiyere denk gelen genç bünye
36 yaşındayım hala bir kadının üzerinde jartiyer görebilmiş değilim. Yakında jartiyerin sadece filmlerde görülen hayali bir varlık olduğuna inanmaya başlayacağım. Zaten bir araştırma yapsan, Türkiye’de filmler haricinde, kanlı canlı jartiyer görmüş insan sayısı bini (1000) geçmez. Herkeste bir jartiyer tutkusu var ama jartiyer gören yok. Ben çoğu yerde satıldığına bile inanmıyorum. Belki havalimanında falan, yabancı hostesler alır diye o da.
İşte böyle bir durumda, ilk sevişmesinde jartiyere denk gelen genç Türkiye’de parmakla gösterilebilecek bir insandır bana göre. Yıllar yılı sadece bu anısını anlatarak prim yapabilir, bunun ekmeğini yiyebilir. Ancak bu işin dezavantajı da vardır, bu tıpkı sırıkla atlama müsabakasına herkes 5.65 metre atlarken, 6.05 metreden başlamak gibidir, çıta çok yüksektedir artık. Bundan sonraki ilişkilerde jartiyersizlik onu buhrana sürükleyecek, her ilişkisinde sürekli o tadı arayacaktır.
Hiç bilmiyorum ama sanki ben bir defa jartiyer görsem bir daha ondan ayrılmayı hiç istemem gibime geliyor. Sen onu ilk ilişkinde yakalamışsın, bundan sonra pazen dona fit olabilir misin? Farklı renk sutyen-külot ikilisi seni tatmin edebilir mi? Hava soğuk diye çorabıyla sevişen bir kıza müsamaha gösterebilir misin?
Jartiyerin ilmek ilmek işlenmiş dantelinin verdiği huzuru, zevki, iştiyakı semt pazarından alınmış ayıcıklı külotta bulabilir misin? İşin çok zor senin kafadan jartiyeri bulan genç, işin çok zor.
Ne dedi "adını Feriha koydum" dizisindeki Feriha’nın annesi Zehra; “keşke köyümüzden hiç gelmeseydik, bunları hiç görmeseydik. gördükten sonra bunlara bu kadar uzak kalmak, erişememek insanı mahvediyor.” Sen artık jartiyer görmüş adamsın aşağısı kesecek mi seni? Allah sabır versin.

 Kaynak: 
 *************************************************

Ön sevişme gerekli mi?

Daha fazla zevk alacağınız bir sevişme yaşamak istiyorsanız, evet ön sevişme gerekli. Tabii tekniklerini bilirseniz…

161
Ön sevişme gerekli mi?
Ön sevişme çoğu zaman sadece kadınların ihtiyacı olan bir durummuş gibi algılansa da en az kadınlar kadar erkeklerin de ön sevişmeye ihtiyacı var aslında. İşte, birkaç ön sevişme tekniği...

Masaj
Gerek kadınlar gerekse de erkekler için en iyi ön sevişme taktiği masaj yapmak. İnce ve etkili dokunuşlar partnerinizin üzerinden tüm yorgunluğunu alıp gevşemesini sağlar.

Saçlar, ayaklar ve kalçaların önemli noktalar olduğunu belirtmekte fayda var. Boyun ve omuz bölgelerinin daha yakın temas sağlamaya doğru iyi bir adım olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Tabii dokunuşlarınızın dozunu iyi ayarlamalı, fazla sertleşmemelisiniz.

Masaj, aklınızdan sevişme fikri geçtiğinde partnerinizi sevişmeye hazırlamak için iyi bir yol olduğu gibi partnerinizin size masaj yaparken de tahrik olabileceğini unutmayın. Ondan iyi bir masaj talep etmek için harekete geçin.

Erotik film
Kadınlar da erkekler gibi erotik film izlemekten hoşlanırlar. Birlikte seks içerikli bir film izlemek, daha birbirinize dokunmadan sevişmeye hazır hale gelmenize yardımcı olacaktır.

Vur-kaç oyunu
Sevişmek istediğinizi belli ederek bir ön sevişme yapmaktansa, partnerinizi hiç beklemediği anlarda yakalayıp öpmek ve minik okşayışlarla yaklaşmak, sonra o devam etmek istediğinde kendinizi geri çekmek, çok tahrik edicidir.

Öpüşme
Öpüşme, ön sevişmenin olmazsa olmazı. Bunun için iyi öpüşmeyi, öpüşürken tahrik edebilmeyi bilmek gerekir. Öpüşürken aynı anda nefes alıp vermek, aynı zamanda ellerinizle partnerinizin hassas bölgelerine dokunmak, gözlerinin içine tahrik edici bakışlar fırlatmak, sevişmeye doğru giden yolda iyi bir başlangıç noktası olacaktır.

Yarı çıplaklık
Yarı çıplaklık her zaman daha erotiktir. Partneriniz heyecana kapılıp hemen birleşmeye yeltenmek istiyorsa, onu nazik ve davetkar oyunlarla acele etmemeye teşvik edebilirsiniz. Üzerinizdekileri tamamen çıkarmasına izin vermeden tahrik etme oyunları oynayabilirsiniz.
Kaynak
http://www.pudra.com 
*****************************************************
Hiç yorum yok: