UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

OLGUN ERKEKLERİN SEKS HAYATI

NASIL OLUR?

Olgun erkeklerin seks hayatı

Tabii ki seks hayatı-sıklığı kişiden kişiye göre değişir ancak yaşın getirdiği faktörler de var. 
30 Haziran 2014 Pazartesi 18:55   
Genç evli çiftler ortalama haftada 2-3 kez sevişir ve yaşın ilerlemesiyle doğru orantılı olarak bu sayı düşer ancak sayısının düşmesi süreyi uzatabilir. 
Olgun çiftlerin sevişme sıklıkları çiften çifte değişse de, istatistik bize olgun evli çiftlerin haftada 2 kez seviştiğini gösteriyor.
New England adlı tıp dergisinin araştırması, 57-74 arası çiftlerin %65'i ayda 2-3 defa ve hâlâ sevişmeye devam eden 75-85 yaş arası çiftlerde en az 3 ayda 2-3 defa seviştikleri gözlemlenmiş.
Zaten mesele kaç kez olduğu ya da ne kadar sürdüğü değil, iki tarafın da zevk alması. Seks sadece cinsel birleşme ile sınırlandırılacak bir şey değildir, dokunmak, öpmek, vücudunu deyimi yerindeyse öperek tavaf etmek de seksin en alasıdır. 
Özetle, seksin ve aşkın yaşı yoktur. Sevişin!
Haber Editörü: Ezgi ALTUNTAŞ
 Alıntı yapılan adres:
http://www.mgdtv.com/kadin--erkek/olgun-erkeklerin-seks-hayati.html

Hiç yorum yok: